Genel Bilgiler

7. ULUSLARARASI 11. ULUSAL EBELİK ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ
Kongremiz doçentlik kriterlerini karşılamaktadır. 

2020 YILI AKADEMİK TEŞVİK HAKKINDA
2020 YILI AKADEMİK TEŞVİK YÖNETMELİĞİ ve KONGRE YAYIN SÜRECİNE YÖNELİK AÇIKLAMA,
LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ!!!

Değeri katılımcımız, bilindiği üzere 16 Ocak 2020 tarihinde yeni akademik teşvik yönetmeliği yayınlanmıştır. Gerek kongre çağrımızın yapıldığı dönemde ve gerekse de kongre hazırlık sürecinde eski yönetmelik hükümleri yürürlükteydi ve o dönemdeki hükümlere göre bir kongrenin akademik teşvik kapsamında sayılabilmesi için 5 farklı ülkeden bilim insanın kongreye katılarak sözlü sunum yapması yeterli idi. Ancak, yeni yönetmelik hükümlerine göre yurt içinde ya da yurt dışında düzenlenen bir kongrenin teşvik kapsamında olabilmesi için katılımcıların yarıdan fazlasının yabancı olması ve bu yabancı katılımcıların da en az 5 farklı ülkeden olması gerekmektedir.
"7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrenci Kongresi" ne 6 ülkeden akademisyen ve araştırmacılar iştirak etmesine rağmen toplam katılımcı sayımızın yarısından daha azı yabancı olduğu için tam metinlerinizin kongre kitabında yayınlanması halinde 2021 yılındaki teşvik başvurularında ( 2021 yılında teşvik yönetmeliğinde nasıl bir değişiklik olacağı konusunda herhangi bir öngörümüz bulunmamaktadır. ) geçerli olmayacaktır.  Diğer taraftan kongremiz ISBN'li kongre kitabında yayınlanan tam metinlerinizi doçentlik dahil tüm akademik kategorilerde kullanabilirsiniz.

Kongre Tarihi: 03-04 Mayıs 2021


Önemli Tarihler
Son Bildiri Gönderim Tarihi: 20 Mart 2021
Tam metin Gönderme Tarihi: 10 Mayıs 2021
Bildiri değerlendirme sonuçları: 10 Mart - 01 Nisan 2021 tarihleri arasında açıklanacaktır. 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.